одяг

Пошук по Сайту

Картинка користувача gemball.

Оптовий склад секонд хенд!

Контактна Особа: 

Вадим

Телефони: 

680315771
Наш Оптово-роздрібний склад пропонує вам найширший вибір товару секонд хенд, який уявлень оригіналом Контейнерного збору, Домашнього збору. Ми поставляємо секонд хенд з Англії Італії,Швейцарії,Данії, Швеції. Для отримання повної та вичерпної інформації по нашому товару та умов співпраці Ви можете зв'язку язатися з нами за вказаним номером телефону. На ринку України ми вже працюємо тривалий годину. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наш товар відповідає міжнародним стандартам якості. У нас Ви завжди зможете отримати інформаційну підтримку.

нерухомість: 

для дому та відпочинку: 

послуги: 

Картинка користувача gemball.

Оптовий склад секонд хенд.

Контактна Особа: 

Вадим

Телефони: 

380680315771
До відома всіх зацікавлених в якісніх постачання по Україні хорошого та недорогого вживаного та стокового одягу з Європи! Пропонуємо продаж 1 - Несортованого оригіналу Швейцарії,Італії,Англії.Без будь-яких перегородок в Україні.Всі їде клієнту так як і приїхало до нас в оригіналі. Товар в тюках по 250 кг.(Тюк зложений з мішочків від 5 до 30 кг)ніякого пресу! Товар пристойної якості без сміття(ніяких книг.касет,журналів та різного непоребу).Товар повністтю придатний для продажів!
Картинка користувача gemball.

Секонд хенд опт і роздріб.

Контактна Особа: 

Вадим

Телефони: 

380680315771
ОПТОВА БАЗА, СКЛАД СЕКОНД ХЕНД - ПРОДАЖ; На постояной основі секонд хенд оригінал з Англії.Італії,Швейцарії! Товар розфасован в тюках по 250 кг! Ціна 14 грн за кг. Опт від 750 кг по 12.50 грн за кг! Товар повний мікс сезонно і категоріями одягу! Одяг хорошої якості! Без касет і журналів і будь-якого сміття! Товар поставляється безпосередньо з Європи! В Україні неперебирается! Постійному оновлення товару!
Картинка користувача gemball.

Секонд хенд Несортированый Оригінал опт!

Контактна Особа: 

Вадим

Телефони: 

380680315771
Ви шукаєте хорошого і вигідного для Вас постачальника Секонд хенду в Україні-тоді Ви на правильному шляху! Пропонуємо Вам Несортированый оригінал,ручний,домашньої збірки!Без перебирання в Україні! Товар Англії,Швейцарії,канади,Італії-міксом! По сезонах і по одежі повний мікс! Товар упаковано в тюки по 250 кг ! ціна;від 250 кг по 12.50 грн за 1 кг! від 750 кг за 12 грн за 1 кг! Також сортування під Ваше замовлення!Весь товар вісокого якості! Доставляємо усіма видами фірм доставки,зручними для Вас! Оплата накладним платежем!

подарую: 

Підписатися на RSS - одяг